Üleriigiline autode joonistamise võistlus 1.-6. klassi poistele

 
 MINU LEMMIKAUTO 2012
Tänavuse joonistusvõistluse  teemaks on LUKSUSAUTOD.
Juba kaheksandat aastat kutsume poisse osalema joonistusvõistlusel, mis on pühendatud Tartu Kivilinna Gümnaasiumis õppinud andeka poisi Oliver Opmanni mälestusele.
Esimesed luksusautod meenutasid oma kardinate, vaipade ja polsterdatud istmetega luksuslikke hobutõldasid. Sajand tagasi kandis Rolls-Roys´i elegantne luksusauto nime Silver Ghost (hõbedane vaim). Tänapäeva luksusautode hulgas  on Mercedes Benzi, Porsche, Lexuse, Cadillaci, Lamborghini, Lincolni või Chrysleri mudelid. Sportautode ja kabriolettide kõrval on   luksuslikud limusiinid, milles on   nahksisu, TV, video, CD, DVD, mp3 , kliimaseade, elektrilised aknad ja luuk , nurgadiivan. Niisugused kallid autod näevad ka väga erilised välja ja vähesed saavad endale luksusautot lubada. Kindlasti teevad aga kõrgete külaliste riigivisiidi  pidulikuks ja eriliseks luksusliku auto kasutamine või renditakse limusiini pulmasõiduks.   Tutvuge autoajakirjadega, autoraamatutega, otsige internetist, missugune neist luksusautodest on Teie lemmik.
Võistlusele MINU LEMMIKAUTO 2012 oodatakse 1.-6. klassi poiste kunstitöid vabalt valitud tehnikas A3 formaadis.
Töö vormistamine: töö tagumisele küljele kirjutada trükitähtedega
·         ees- ja perekonnanimi;
·         kool;
·         klass;
·         juhendaja nimi;
·         kontaktandmed; telefon, e-post, kooli aadress
Tööd tuleb saata või  tuua
MTÜ  Hea  Alguse Koolituskeskus
Veski tänav 42, Tartu 50409
Märksõna: MINU LEMMIKAUTO 2012
Tööde esitamise tähtaeg on 19. märts  2012
Töid hinnatakse kuues erinevas vanusegrupis. Parimatele auhinnad. Valitud töödest korraldatakse näitus, mida saab vaadata Vanemuise suures majas 12. aprillist mai lõpuni.
Autasustamine toimub 27. aprillil 2012 Vanemuise suures majas.Vaata ka meie kodulehekülge http://web.zone.ee/joonistusvoistlus
Lisainfo:
Elma Piirimägi
elmapiirimagi@hot.ee
tel. 5533730